2. MLM AKADEMIE 27.11 - 29.11.2020

POZOR: DÍKY VLÁDNÍM OMEZENÍM SE AKCE NEKONÁ!

Klikněte na tlačítko a rychle si "blokněte" místo, pro sebe i svůj tým, protože kapacita není neomezena.

Akční cena platná jen do konce měsíce, pak ↑↑ zbývá:

00
Dny
00
Hodiny
00
Minuty
00
Sekundy

Co kdyby existovalo jedno ucelené školení
které by Vás provedlo "MLM džunglí" od A, až po Z?

Síťový marketing je bezpochyby úžasný vynález, nicméně o málokterém oboru, koluje tolik mýtů a polopravd právě z důvodu nedostatku kvalitních informací od lidí, kteří tuto práci opravdu dělají a mají výsledky. 

"95% procent v MLM stejně nikdy neuspěje!"

Slyšeli jste už někdy tento argument, že nemá ani cenu začínat se síťovým marketingem? Já ano - a mnohokrát - jenže, proč tomu tak je? Protože těch 95% lidí buďto ani pořádně nezačalo, nebo jednoduše nevěděli, jak to mají dělat správně... Není jednoduché najít 1 ucelený a veřejný zdroj, JAK NA TO...


"Všechno jsou to jen pyramidy a letadla!"

A tohle je Vám povědomé? Nepochybuji, že už umíte správně reagovat na tuto nejčastější námitku, se kterou se setkáme, ale věděli jste o tom, že jich existuje ještě dalších 30, které se neustále dokola opakují? Máte je už taky úplně všechny zapracovány ve Vašem vzdělávacím systému pro celou Vaši skupinu?

"Musíš poslouchat CD, číst knihy a být na všech seminářích i webinářích, jinak neuspěješ!"

Mají pravdu naši sponzoři? No jasně že mají, to už víme, jenže kdo se má v tolika informacích vyznat? Kde vzít tolik volného času a peněz na všechno to studium, semináře a hlavně, jak se v tom všem zorientovat? Kéž by existoval nějaký "výcuc" toho NEJ, že? ...ale co když nyní, už konečně existuje? ;)


"Když se zaregistruješ, se vším Ti pomůžeme a budeme se o Tebe starat!"

Bylo Vám dříve něco takového slíbeno, když Vás registrovali, ale nyní máte spíš pocit, že jste na to všechno, tak trošku sami a že po registraci a platbě, už nikdo moc ty telefony nezvedá? Uklidním Vás - Není všem dnům konec... ;)

Co řekli lidé o minulém ročníku MLM Akademie:

Seznamte se s MLM Akademií, která je o:

Déle očekávané celovíkendové školení  (sobota + neděle) se zábavou, která začíná už večer v pátek 27.11.2020 v luxusním prostředí golfového resortu Kaskáda v Kuřimi u Brna, kde se pořádá už druhý ročník nezávislé MLM AKADEMIE pod záštitou MLM komunity a značky MlmJinak.cz

Akční cena platná jen do konce měsíce ! Pak ↑↑


Co můžete na této akci očekávat?

Kompletní strategii DUPLIKOVATELNÉHO MLM SYSTÉMU PRÁCE, který obsahuje jak principy, které se za 70 let nezměnily, tak i moderní metody platné v roce 2020 inspirované zahraničními top leadery a top MLM trenéry na světě. To vše v kostce, seřazeno od A do Z.

1) Proč je právě MLM jedna z mála šancí pro obyčejné lidi?

Pro mnoho obyčejných lidí bude právě MLM jedna z posledních reálných šancí, jak si postavit plán B... Věříte mi, nebo nevěříte? 

2) Kde brát zákazníky a vhodné spolupracovníky?

To je to nejpalčivější téma - kde brát vhodné kandidáty? Určitě probereme zdroje, které už znáte, ale určitě najdeme i další nové, které by Vás ani nenapadly...

3) Jak poskládat správnou MLM strategii?

MLM je jako puzzle, všechno do sebe krásně zapadá, pokud jej člověk, dělá správně - nadhled a strategie je to, co často členům MLM firem chybí, protože se to málokde učí. Pak se neustále neefektivně někam ženou, ale pořádné výsledky nikde...

4) Jak se správně oslovuje?

Jak jen světu říct o mé skvělé příležitosti, ale tak, abych se necítil trapně, nebo hloupě? Pochybovali jste někdy o tom, zda je MLM důstojné podnikání? Ať už ano, či ne, určitě se Vám bude hodit mnoho strategií, jak oslovovat tak, aby to i v dnešní době fungovalo i přesto, že je mnoho lidí k MLM negativních.

Co řekli lidé o MlmJinak.cz?

Mimo 12ti leté praxe v MLM na fulltime, píšu také od roku 2014 blog MlmJinak.cz, což je takový dárek pro celou MLM komunitu, jehož úkolem je přinášet zcela zdarma hodnotné informace v oblasti síťového marketingu pro všechny MLM nadšence, napříč celým MLM spektrem.  Veškeré publikované knowhow je pouze od lidí, kteří o síťovém marketingu jen nemluví, ale opravdu ho i dělají a mají výsledky! Jak to vím?  Protože většinu z nich znám osobně.

Jana R.

Reference z Facebooku MlmJinak.cz

díky, že jste, že jsem vás "našla". ... díky za úžasné články, rady a nápady :) Vždy si z toho něco vezmu a použiji :)Těším se na další ....

Veru D.

Reference z Facebooku MlmJinak.cz

🍀Jsem šťastná, že díky této skupině mohu efektivněji pomáhat, učit a vysvětlovat spousty otázek. 🌈
A to hlavně díky videům, které nám pomohou najít odpovědi, nebo nás povzbudí k jěště větší aktivitě. 💪
Díky moc Míšo, za tvoji pozitivní energii, chuť pomáhat, vysvětlovat a odpovídat ostatním bez ohledu na to, co dělají. Jsi skvělí leader.👍

Maria M.

Reference z Facebooku MlmJinak.cz

Michal je skvellý človek a odborník. Odporúčam ho všetkým ktorí robia MLM, a hlavne začínajúcim, ktorí ešte iba rozmýšľajú o tom čo robiť a ako začať. Michal učí základy úspešného online podnikania.

V MLM AKADEMII pak dále probereme:

Projdeme postupně celým MLM SYSTÉMEM tak, aby Vám nechyběla ani 1 puzzle do celkové skládačky

5

Jak se prezentuje produkt, obchod, nebo příležitost?

Je lepší začínat prezentaci produktem, nebo obchodní příležitostí? Jak vůbec prezentovat? Co dělat když mám trému? Nebo se bojím námitek? atd.. Půjdeme hodně do hloubky.

6

Jak se uzavírají obchody?

Otevřená obchodní jednání bývají častým důvodem pro nulové, nebo nízké výsledky. Taky máte pocit, že dosledovávání je něco jako tlak na lidi, což Vám není ani trochu příjemné? Co když existuje několik metod, jak uzavírat úplně bez nátlaku a s radostí?

7

Co přesně dělat s novým člověkem?

Mnoho z nás nebylo nikdy v životě v pozici vedoucích a to je důvod, proč máme někdy z vedení týmu hrůzu a máme problémy rozlišit, co je třeba dělat s nováčkem v jeho prvních krocích. Řeknu Vám tajemství z praxe - dokonce ani pokročilý MLMáci ani po letech přesně neví, co vše by bylo správné udělat - probereme to.

8

Jak dosáhnout duplikace?

Tato mantra je v MLM skoro jako zaklínadlo - všichni o ní sníme, ale kdo ji má? Vydělat si v MLM peníze dokáže mnoho z Vás - o tom nepochybuji, ale co víte o systému řízení sítě? Jak to udělat, aby to vše fungovalo dokonce i když Vy cestujete kolem světa a s týmem máte spojení jen na dálku? Tady začíná vyšší hra...

Bonus

Moderní MLM knowhow, jak budovat ONLINE!

Přečetl jsem všechny knížky o MLM, které byly dostupné v češtině i slovenštině - pak jsem se naučil i anglicky (což byla velká oběť jelikož ve škole jsem na to kašlal), abych mohl nejen komunikovat se svými zahraničními větvemi, ale hlavně také, abych mohl i číst a vzdělávat se o MLM i ze zahraničních zdrojů, hlavně z Ameriky, kde to všechno začalo.


Bohužel jsem se nikde nedočetl moderní info na téma, jak dělat správně MLM PŘES ONLINE, až donedávna... Nakonec jsem to zjistil v zahraničí osobně od těch nejlepších, jak se to dělá a sám jsem si to ověřil i ve své praxi... Od té doby jsem musel připustit, že MLM se přes ONLINE dělat dá, ale všechno chce své!

Bonus 1
FACEBOOK

Jen v České Republice je na Facbooku přes 5.000.000 lidí a já se Vás zeptám - kdybych Vám dal návod, jak lze čerpat i tyto kontakty, myslíte si, že by Vám někdy došel seznam jmen?

Bonus 2
INSTAGRAM

Jen v České Republice je na Instagramu přes 2.000.000 lidí a já se Vás zeptám - kdyby existovala šance, jak zaujmout i lidi na této nejrychleji rostoucí síti dneška, mělo by to pro Vás hodnotu?

Bonus 3
ONLINE

Sociální sítě se mění prakticky skoro každý den a proto, co se týká MLM a online, je třeba hledat strategie, které jsou použitelné nejen na FB, IG, ale i ostatní sociální sítě a to pro Vás mám.

Zakladatel, organizátor

a prezentující
Michal Karmazín

Tehdy mi bylo cca 22 let, když jsem se vlastně vůbec poprvé v životě, setkal s konceptem síťového marketingu. Z počátku jsem to úplně nechápal, ale cítil jsem zvědavost, že tomu musím přijít na kloub.


Když jsem však myšlenku MLM zcela pochopil, propadl jsem tomu. Uvědomil jsem si, že jsem objevil svoji novou vášeň. No schválně...

V jakém jiném odvětví lze téměř z "nikoho", udělat opravdu "někoho"?


Po 12ti letech fulltime v MLM mohu konstatovat, že ta jízda je vzrušující, ale těch úskalí na té MLM cestě je opravdu nespočet. Potkal jsem osobně ty nejlepší na světě z našeho oboru a vše co jsem se naučil od nich, ale i ve své praxi, co opravdu funguje i v roce 2020, Vám teď předám, jako na "zlatém podnose"...

A co nějaké výsledky?

"Dobrý den, jmenuji se ........, vydělal jsem desítky milionů a teď Vás naučím, jak na to!"

:-)


...ale né, už je tady další...

:))))

Víte kam mířím?


Abyste mne špatně nepochopili.... Já říkám "klobouk dolů" každému, kdo dosáhne výsledků etickou cestou a každému takovému to opravdu přeji. 


Nicméně, taky máte už ten pocit, že toho na nás teď vyskakuje, nějak moc?

A přesně to je ten důvod, proč tak extrémně nerad mluvím nejen o sobě, ale i vůbec o nějakých číslech po Internetu, protože cokoliv pustím, bude znít stejně strašně - tedy jako chlubení, anebo mi to vůbec nebudete věřit.


Chápu ale, že bych teď aspoň něco málo "pustit" měl, tak víte co?

Zatím Vám prozradím, že jsem na horní příčky kariéry došel ve 2 různých MLM společnostech a že na provizích, to už je 8mi ciferné číslo, na obratech pak 9ti ciferné ;) Samozřejmě nikdy nesmíme zapomenout dodat, že výsledky v MLM jsou výsledky týmu a ne pouze jednotlivce! A za tím si budu vždy stát.


Díky tomu všemu jsem měl tu čest, procestovat svět ( www.SnySeMajiPlnit.cz ), ale to už pro teď, ale fakt bohatě stačí... Nyní, je však řada, taky na Vás a proto...


Pokračování až na MLM AKADEMII s úžasnou komunitou MLM JINAK!

Bedřiška T.

Reference na Facebooku MlmJinak.cz

Děkuji Michalovi za hodnotné rady a praktické pomůcky, 
doporučuji všem, co chtějí opravdu uspět 😍🍀🔝
Ať se Vám daří 🌍

Eliška R.

Reference na Facebooku MlmJinak.cz

doporučuji všem co se chtějí Mlm věnovat.Michalovo rady jsou k nezaplacení a mnohokrát mi už pomohly v jednáních a v mém postoji. Ještě jsem v jeho radách nenašla nic s čím bych nesouhlasila. Rovnou ti chci Michale moc poděkovat za tvoji práci a energii kterou tomu věnuješ.😉

Michaela W.

Reference na Facebooku MlmJinak.cz

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat za možnost získávat informace a zkušenosti od někoho, kdo jich má spoustu a je ochotný je sdílet s ostatními. Je obdivuhodné a úžasné, když si někdo úspěšný ještě zvládne najít prostor pro pomoc ostatním! :) Děkujeme za inspiraci, kuráž, podporu ve chvílích, kdy ji potřebujeme :)

Proč se vyplatí nenechat si MLM AKADEMII ujít?

1)

Protože je jenom jednou za rok. Nechat si ujít tuto šanci, znamená rok čekat na další MLM AKADEMII, no nebyla by to škoda?


2)

Protože společně projdeme principy MLM které fungují již 70 let a dost pravděpodobně budou fungovat i za dalších 70 let


3)

Protože se dozvíte, jak funguje nové MLM knowhow, které můžete využít klidně pouze jen s Vaším osobním profilem na Faceboku či Instagramu, nebo jinde..


4)

Získáte motivaci, inspiraci a unikátní nadhled, který dosud, pouze v rámci konkrétních MLM společností, nebyl u nás možný


5)

Možná najdete i nové přátele ve formě profesionálů síťového marketingu a konzultaci s lidmi, kteří mají stejné smýšlení, jako Vy 


6)

Protože tam bude hodnota, ale i zábava a tanec- zapomeňte na nudné celodenní školení, ze kterého Vás pak bude akorát, bolet zadní část těla... :)


7)

Jelikož si uděláme čas i na networking a předávání zkušeností o přestávkách v kuolárech při vychutnání dobré kávičky, čaje, nebo něčeho ostřejšího na baru? :)


8)

Jelikož je to naše akce, protože se spolu sejdeme na AKADEMII, kterou v ČR ještě nikdo nikdy neuspořádal čistě a jen pro MLMáčky ;)


9)

Protože si dáte ten nejlepší dárek sami pro sebe, nebo svůj MLM tým, což se Vám několikanásobně vrátí, jelikož nastartujete rok 2021 správně! ;)


10)

Karmazín není info-podnikatel, ani motivátor, ani spisovatel, ale MLMák.


VSTUPENKY


10 KUSŮ VSTUPENEK

Cena včetně DPH i stravy!

5.300

Kč/kus

 • Páteční uvítací večerní párty
 • Celodenní sobotní program
 • Sobotní večerní zábava
 • Celodenní nedělní program
 • Zajištěná strava během celé akce (mimo snídaní, které si řeší účastníci, podle místa ubytování)
5 KUSŮ VSTUPENEK

Cena včetně DPH i stravy!

5.700

Kč/kus

 • Páteční uvítací večerní párty
 • Celodenní sobotní program
 • Sobotní večerní zábava
 • Celodenní nedělní program
 • Zajištěná strava během celé akce (mimo snídaní, které si řeší účastníci, podle místa ubytování)
2 ​KUSŮ
VSTUPENEK

Cena včetně DPH i stravy!

6.000

Kč/kus

 • Páteční uvítací večerní párty
 • Celodenní sobotní program
 • Sobotní večerní zábava
 • Celodenní nedělní program
 • Zajištěná strava během celé akce (mimo snídaní, které si řeší účastníci, podle místa ubytování)
1 kus
VSTUPENKY

Cena včetně DPH i stravy!

6.300

Kč/kus

 • Páteční uvítací večerní párty
 • Celodenní sobotní program
 • Sobotní večerní zábava
 • Celodenní nedělní program
 • Zajištěná strava během celé akce (mimo snídaní, které si řeší účastníci, podle místa ubytování)
VIP
VSTUPENKA

Cena včetně DPH i stravy!

12.300

 • Páteční uvítací večerní párty
 • Celodenní sobotní program
 • Sobotní večerní zábava
 • Celodenní nedělní program
 • Zajištěná strava během celé akce (mimo snídaní, které si řeší účastníci, podle místa ubytování)
 • Garantované sezení v přední části sálu
 • Soukromá večeře v neděli v podvečer s M.K. a ostatními VIP (uzavřená diskuze)

...ANEBO...

Akční cena platná jen do konce měsíce, pak ↑↑ zbývá:

00
Dny
00
Hodiny
00
Minuty
00
Sekundy

100% bezpečné MLM prostředí

Garance

Společně s Vaší pomocí se nám povedlo vytvořit komunitu, která je výjimečná. Ať už jste ten nebo ta mezi tisíci fanoušky na Facebookové stránce, ve Facebookové skupině anebo jste mezi tisíci pravidelnými odběrateli našeho MLM obsahu přes email či Messenger, každý jeden z Vás si zaslouží na nezávislé MLM Akademii bezpečné prostředí, do kterého se budete rádi vracet i se svým týmem, pro informace, motivaci, inspiraci.


To je také důvod, proč toto bereme velmi vážně a proto je na akci nepřípustné jakékoliv PROMO konkrétní MLM společnosti ať už ústně, nebo písemně (pozor i na trička, odznaky, lahve, náramky, či jakékoliv jiné propagační předměty). Vyhrazujeme si právo nevpustit v takových případech účastníka na akci. V případě jakéhokoliv pokusu o nábor či sponzorování přímo na MLM Akademii bude rovněž takový účastník vykázán z akce. V obou případech bez nároku na jakokoliv kompenzaci či navrácení nákladů za vstupenku.

Chceš-li být úspěšný(á), obklop se úspěšnými!

Setkání komunity MLM JINAK při příležitosti 2. nezávislé MLM AKADEMIE v Česku, je jedinečnou možností, jak si nejen v kostce odnést kompletní základy, jak dělat správně MLM ONLINE i OFFLINE, ale také šancí konzultovat a inspirovat se od dalších MLM nadšenců z různých MLM společností. A jak známo, víc hlav víc ví ;) 

Petra E.

Reference na Facebooku o MlmJinak.cz

úžasné rady k nezaplacení.

Jiří K.

Reference na Facebooku o MlmJinak.cz


A takto to má prosím vypadat. Podpora nejenom napříč sítěmi ve své společnosti, ale i napříč různými společnostmi.
Konkurence není, je jen spolupráce ^_^

Michal Karmazín Moc děkuji za podpůrné nástroje. Plánovač se opravdu povedl 


Radim I.

Reference na Facebooku o MlmJinak.cz

Michal opravdu ví o čem mluví, jsem moc rád a vděčný, že s námi sdílí své znalosti a tipy!

Místo konání:
Golf RESORT KASKÁDA****
(možnost ubytování přímo na místě)
 

GOLF RESORT KASKÁDA**** U BRNA

KDE SE AKCE KONÁ?

KDY SE AKCE KONÁ?

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO?

PÁTEK 27.11.2020 

SOBOTA 28.11.2020

NEDĚLE 29.11.2020


Alternativní dostupné hotely v okolí (do 15ti minut autem)

CHOCOHOTEL FIKAR
HOTEL RAKOVEC
HOTEL SANTON

Osobní poděkování

Na závěr už bych rád jen dodal, že Vám srdečně gratuluji k rozhodnutí investovat do svého osobního růstu tak, jako jsem to celou tu dobu, dělal já. Do svého vzdělání, jsem za dobu své praxe, investoval už stovky tisíc korun a víte co? Vůbec toho nelituji - vždy se mi to vyplatilo.


Věřím totiž, že tu nejhodnotnější investici, kterou si vůbec v životě můžeme dovolit dát, je investice, právě do naší vlastní hlavy - a takto získané knowhow, už nám nikdo nikdy nevezme. V MLM, to pak platí, snad dvojnásob!


Každý úspěch začíná právě v hlavě a jste to právě teď Vy, kdo udělal nyní to rozhodnutí přestat se konečně trápit tápáním v té "MLM džungli", kdy metodou "pokus / omyl", často až zbytečně pomalu a bolestivě zjišťujeme na vlastní kůži, kudy vede či nevede cesta k úspěchu a to je ten důvod, proč Vám gratuluji ke správnému rozhodnutí a těším se na setkání.


KONTAKT PRO DOTAZY K MLM AKADEMII:

akademie@mlmjinak.cz

podpis

(C) MlmJinak.cz - SÍťový marketing selským rozumem a z praxe

>